Pārstrāde un utilizācija

 

Par automašīnas nodošanu metāllūžņos, klients saņem oficiālu likvidācijas sertifikātu . kā arī naudas kompensāciju par automāšīnas kopējo svaru. Tālāk automašīna tiks noņemta no uskaites un tiks utilizēta pēc LR normatīviem .

Lai mašīnu noņemtu no uzskaites, nepieciešams īpašnieka personas apliecinošais dokuments un automasīnas tehniska pase. Ja automašīnas īpašnieks ir juridiska persona, ir nepieciešama pilnvara .

Informācija pa tālruņiem: +371 25 80 99 93
 

Metāllūžņu pārstrāde

Gāzes ugunsliesmu (autoģēnā) metāllkonstrukciju griešana ir parādījusies vairāk nekā 100 gadus atpakaļ, un līdz šim paliek par vienu no efektīvākām tehnoloģijām, kas ļauj metāllūžņiem izveidoties līdz gabarīta izmēriem. Neskatoties uz roku darbu, viņa paliek par pieprasītāko un neaizstājamo.

 

Cenas par gāzi, ieskaitot balonu skābekli pilnībā kompensējās ar cenas kāpumu par lūžņiem.Iekārtas priekš gāzgriezšanas ir lēti un ērti pieejamas, un tiek pārdotas ar vairākiem uzņēmumiem. Mobilajos apstākļos un lielgabarīta un pie masīva izmēra lūžņu daudzuma, autoģēnā griešana ir ļoti efektīva. Alternatīva ugunsgāzes griešanai ir gaisa-plazmas hidrogriešanas tehnoloģija.

 

Galerija