LOM.LV UZŅĒMUMS ir viss pakalpojumu klāsts,
kas saistīti ar metāllūžņu savākšanu, iekraušanu, šķirošanu un pārvadāšanu.

LOM.LV UZŅĒMUMS ir viss pakalpojumu klāsts,
kas saistīti ar metāllūžņu savākšanu, iekraušanu, šķirošanu un pārvadāšanu.

Pārstrāde un utilizācija

LOM.LV UZŅĒMUMS, SIA pamatdarbības nozare ir NACE2 46.77 Atkritumu un lūžņu vairumtirdzniecība, bet kā papildu darbības nozare ir reģistrēta NACE2 38.32 Šķirotu materiālu pārstrāde. Projekta darbība tiks veikta nozarē NACE2 38.32 Šķirotu materiālu pārstrāde. Komersants iepērk metāllūžņus, pārbauda tajos radiācijas līmeni saskaņā ar Eiropas Savienības prasībām attiecībā uz vides aizsardzību, un šķiro tos, sadalot melnajos un krāsainajos metāllūžņos. Sašķirotie lūžņi tiek pakļauti tālākai apstrādei. Krāsainie metāllūžņi tiek šķiroti pēc metālu veida un citu metālu piejaukumu procentu satura. Lielgabarīta metāllūžņi tiek sadalīti līdz standarta izmēriem. Mazgabarīta lūžņi, skaidas, atgriezumi, tiek presēti izmērā 0,8 × 0,8 × 0,6 m3 ērtākai tālākajai transportēšanai. Pārstrādātie metāllūžņi tiek iekrauti dzelzceļa vagonos un pārdoti pircējiem.

LOM.LV UZŅĒMUMS, SIA pārstrādā, šķiro, sasmalcina otrreizējo metālu tīrāka produktā (3A gabarīts, skaida utt.), kas kalpos kā izejviela metāla nozares ražotājiem, ar samazinātu cita metāla piejaukumu un precīzāk šķirotu pa metāla kategorijām – melnajam un krāsainajam metālam. Pārstrādes procesā paliek gala produkts – melna metāla skaida, krāsaina metāla skaida, sašķirots un sasmalcināts melna metāla gabarīts 3A kategorijā utt.

LOM.LV UZŅĒMUMS, SIA darbību veic Rīgā, Spilves ielā 6, kur atrodas metāllūžņu iepirkšanas punkts, šķirošanas un pārstrādes laukums, kā arī uzglabāšanas konteineri. Uzņēmumam ir autoparks, noliktavas ēkas un dzelzceļa līnija, kuras arī atrodas Spilves ielā 6, kas kopumā ļauj veiksmīgi palielināt produkta eksporta apjomu.

LOM.LV UZŅĒMUMS, SIA veicina konkurētspēju un eksportspēju, zīmola atpazīstamību Eiropas Savienības valstīs un ārpus tā, kas, pateicoties zaļo inovāciju ražošanā ieviešanai un pievilcīgai cenu politikai, stimulētu izvēli par labu tīrāk pārstrādāto metāllūžņu kā otrreizējās izejvielas iegādei.

Par uzņēmumu

LOM.LV UZŅĒMUMS ir viss pakalpojumu klāsts, kas saistīti ar metāllūžņu savākšanu, iekraušanu, šķirošanu un pārvadāšanu.

Metāllūžņi tiek iegādāti par vienādām cenām, kas noteiktas pēc vienošanās ar partneriem Rīgas teritorijā un Rīgas reģionā.

Pieņemšanas punkts
Mūsu kontakti

SIA LOM.LV UZŅĒMUMS

Reg. Nr.40103308081

Latvija, Rīga, Spilves iela 6A, LV-1055 Latvia, LV- 1055
ofiss@lom.lv, lom.lv@icloud.com